Szko艂a dla doros艂ych ZSTO Platforma Edu

Zesp贸艂 Szk贸艂 Technicznych i Og贸lnokszta艂c膮cych w Krotoszynie

Miko艂ajkowy Dzie艅 J臋zykowy 馃巺

5 grudnia 2019r. w Naszej szkole odby艂 si臋 MIKO艁AJKOWY DZIE艃 J臉ZYKOWY. 馃巺
Uczniowie technikum – klasa 1a i 1b mieli r贸偶ne konkurencje j臋zykowe. M艂odzie偶 musia艂a zaprezentowa膰 w j臋zyku angielskim wybrany kraj i tradycyjne potrawy, ustroi膰 klas臋 艣wi膮tecznymi ozdobami, za艣piewa膰 piosenk臋 艣wi膮teczn膮, rozwi膮za膰 test i Quiz. Wszystko ocenia艂a komisja, kt贸ra p贸藕niej wr臋czy艂a nagrody zwyci臋zcom. Najlepiej poradzi艂a sobie klasa 1a, kt贸ra w nagrod臋 otrzyma艂a immunitet ( dzie艅 bez odpytywania na zaj臋ciach ) i s艂odkie upominki. 馃巵馃巺
Dzi臋kujemy Pani Emilii Patalas i Panu Robertowi Grobelnemu za przygotowanie konkursu, kt贸ry by艂 艣wietn膮 nauk膮 i zabaw膮 dla uczni贸w. 馃槉

GALERIA