ZSTO Platforma Edu Szkoła dla dorosłych Doradca zawodowy  

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. dr. Władysława Bolewskiego w Krotoszynie

Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące dla Młodzieży w Krotoszynie


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/users/szkola_krotoszyn/public_html/wp-content/plugins/themler-core/shortcodes/shortcodes-effects.php on line 291

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/users/szkola_krotoszyn/public_html/wp-content/plugins/themler-core/shortcodes/shortcodes-effects.php on line 302

ROZWIŃ SWOJE PASJE I ZAINTERESOWANIA 🙂
PROFIL PLASTYCZNY
W ubiegłym roku nie uruchomiliśmy kształcenia w naszym niepublicznym liceum ogólnokształcącym. W tym roku liczymy na to, że nie jesteśmy już szkołą, która jeszcze się nie otwarła. Nasze niepubliczne liceum ogólnokształcące jako jedyna szkoła jest płatna, ale dzięki temu nasza oferta jest nowoczesna i możemy sobie pozwolić na więcej 🙂 MY i UCZNIOWIE:) Nasze szkoły już funkcjonują, a jak dobrze to najlepiej zapytać naszych uczniów, nauczycieli i rodziców :). Proponujemy w tym roku profil PLASTYCZNY, a w nim między innymi: język angielski + malarstwo i rzeźba + rysunek + grafika komputerowa + historia sztuki) Kształcimy w małych grupach. Będziemy organizowali zajęcia przygotowujące do studiów na politechnice, uczelniach artystycznych i innych. Zachęcamy do brania udziału w zajęciach dodatkowych przygotowujących do egzaminu maturalnego lub systemetyzujących przerobiony materiał. W ramach lekcji w.f. oferujemy: basen, crossfit, salę gimnastyczną, nordic walking i trawiaste boisko sportowe. Bazując na Naszym ogromnym doświadczeniu w kształceniu zawodowym chcemy pomóc uczniom w wyborze przyszłej kariery zawodowej i kierunku studiów tak, aby wybory były przemyślane. Nasz projekt "ścieżka kompetencji zawodowych" to zajęcia praktyczne w zakresie specyfiki zawodów wskazanych przez uczniów. U Nas uczniowie, oprócz wykształcenia średniego, przygotowania do egzaminu maturalnego oraz do egzaminów wstępnych na studia będą mogli skorzystać z możliwości zdobycia dodatkowych uprawnień i umiejętności.Nabór na rok szkolny 2020/2021

Już przyjmujemy zgłoszenia wstępne – dowiedz się więcej na temat rekrutacji

Dla wszystkich uczniów organizujemy darmowy kurs na prawo jazdy !
 Nowe możliwości - Duże doświadczenie - Szerokie plany rozwoju szkoły

Uczniowie rozpoczną naukę w Naszym dotychczasowym, bardzo dobrze wyposażonym budynku. Posiadamy, co powinno być standardem każdej szkoły, w każdej sali projektory. Posiadamy dwie pracownie komputerowe mobilne po 15 komputerów oraz jedna w ilości 8 komputerów. Posiadamy nowoczesny monitor interaktywny. Z wyposażenia do kształcenia zawodowego praktycznego posiadamy pracownię elektryczno-mechaniczną z tablicami rozdzielczymi, tokarką, tokarko-frezarka CNC. Pracownie mechatroniczne z drukarka 3D, linią automatyki przemysłowej, stanowiskami pneumatyki i sensoryki. Od nowego roku szkolnego będziemy w posiadaniu nowoczesnych stanowisk do lutowanie i montażu elementów mechatronicznych. Posiadamy kompletną pracownię kosmetyczną, dysponujemy warsztatem samochodowym ! Nasz dotychczasowy budynek jest odnowiony i na pewno przytulny, zapewniający bezpieczeństwo.
Następnie przeniesiemy się do nowo budowanej szkoły, której projektem oczywiście chwalimy się na zdjęciach 🙂

More

Już od 1 września