Szkoła dla dorosłych Strefa słuchacza

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Krotoszynie

O nas

Inaugurujemy powstanie w Krotoszynie pierwszych niepublicznych szkół dla młodzieży. Są to młodzieżowe szkoły ponadpodstawowe i ponadgimnazjalne. Nasze Liceum Ogólnokształcące, Technikum oraz Branżowa Szkoła 1 stopnia (czyli była zasadnicza szkoła zawodowa) są nową i bardzo oczekiwaną propozycją kształcenia w Naszym powiecie.
Nasze szkoły niepubliczne są w większości całkowicie bezpłatne. Oferujemy naukę w małych grupach, dobrą i bogatą ofertę edukacyjną, dbałość o wysoki poziom przygotowania młodzieży do dalszej nauki na wyższych uczelniach, wysoki poziom kształcenia zawodowego, szeroką ofertę pracodawców, bogatą i wyważoną ofertę zajęć wspomagających, przygotowujących oraz rozwijających zainteresowania.
Dzięki Naszemu doświadczeniu w kształceniu zawodowym, oferujemy programowe poznawanie przez uczniów przyszłych zawodów, które ich zdaniem są interesujące. Poprzez ćwiczenia i doświadczenia młodzież ma szansę sprawdzić, czy ich wybory będą właściwe i interesujące.
Naszym priorytetem jest stworzenie odpowiednich warunków dla uczniów: graniczenie stresu, miła atmosfera oraz bezpieczeństwo i czas na wypoczynek.

Zajęcia zawsze kończymy do 15.00 i nie uczymy w soboty.