ZSTO Platforma Edu Szkoła dla dorosłych Doradca zawodowy  

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. dr. Władysława Bolewskiego w Krotoszynie

Niepubliczne Technikum dla Młodzieży w Krotoszynie


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/users/szkola_krotoszyn/public_html/wp-content/plugins/themler-core/shortcodes/shortcodes-effects.php on line 291

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/users/szkola_krotoszyn/public_html/wp-content/plugins/themler-core/shortcodes/shortcodes-effects.php on line 302

Nowy nabór na rok szkolny 2023/2024 

technik elektryk

TECHNIK ELEKTRYK (przedmiotem rozszerzonym jest język angielski) – Nasza szkoła zwracając uwagę na długą tradycję zawodu elektryka i technika elektryka otwiera grupę kształcącą w tym zawodzie.

Czytaj więcej ...

technik mechatronik

TECHNIK MECHATRONIK (przedmiotem rozszerzonym jest matematyka) - Jako pierwsi w powiecie otworzyliśmy ten kierunek z dużym powodzeniem tworząc w 2019 roku 2 klasy. W roku 2023 zgodnie z naszym arkuszem organizacyjnym utworzymy minimum jedną klasę

Czytaj więcej ...

technik rachunkowości

TECHNIK RACHUNKOWOŚCI (przedmiotem rozszerzonym jest język angielski) - Jako pierwsi w powiecie otwieramy NOWY kierunek w szkołach dla młodzieży. Technik rachunkowości był dotychczas nauczany tylko w szkołach policealnych.

Czytaj więcej ...

technik logistyk

TECHNIK LOGISTYK (przedmiotem rozszerzonym jest język angielski) - Logistyka jest terminem opisującym wszelkie działania związane z procesem planowania, organizowania, realizowania i kontrolowania skutecznego i sprawnego przepływu surowców, materiałów do produkcji oraz gotowych wyrobów w celu zaspokojenia wymagań klienta.

Czytaj więcej ...

technik pojazdów samochdowych

TECHNIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH (przedmiotem rozszerzonym jest język angielski) - Jako pierwsi w powiecie otworzyliśmy ten kierunek w 2019 roku. Zawód i branża jako bardzo popularne w naszym powiecie cieszą się dużym zainteresowaniem uczniów i pracodawców tej branży.

Czytaj więcej ...