ZSTO Platforma Edu Szkoła dla dorosłych Doradca zawodowy  

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. dr. Władysława Bolewskiego w Krotoszynie

test

Technik
elektryk

TECHNIK ELEKTRYK (przedmiotem rozszerzonym jest język angielski) – Nasza szkoła zwracając uwagę na długą tradycję zawodu elektryka i technika elektryka otwiera grupę kształcącą w tym zawodzie.

Czytaj więcej...

Technik mechatronik

TECHNIK MECHATRONIK (przedmiotem rozszerzonym jest matematyka) - Jako pierwsi w powiecie otworzyliśmy ten kierunek z dużym powodzeniem tworząc w 2019 roku 2 klasy. W roku 2020 zgodnie z naszym arkuszem organizacyjnym utworzymy minimum jedną klasęCzytaj więcej...

Technik rachunkowości

TECHNIK RACHUNKOWOŚCI (przedmiotem rozszerzonym jest język angielski) - Jako pierwsi w powiecie otwieramy NOWY kierunek w szkołach dla młodzieży.Czytaj więcej...

Technik
logistyk

TECHNIK LOGISTYK (przedmiotem rozszerzonym jest język angielski) - Logistyka jest terminem opisującym wszelkie działania związane z procesem planowania, organizowania, realizowania i kontrolowania skutecznego i sprawnego przepływu surowców, materiałów do produkcji oraz gotowych wyrobów w celu zaspokojenia wymagań klienta.

Czytaj więcej...

Technik pojazdów samochodowych

TECHNIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH
(przedmiotem rozszerzonym jest język angielski) - Jako pierwsi w powiecie otworzyliśmy ten kierunek w 2019 roku. Zawód i branża jako bardzo popularne w naszym powiecie cieszą się dużym zainteresowaniem uczniów i pracodawców tej branży.


Czytaj więcej...