
Nasza Szkoła włączyła się w akcję #Szkoładohymnu
8 listopada o godzinie 11:11 wszyscy uczniowie oraz kadra pedagogiczna uczcili odzyskanie niepodległości przez Polskę 11 listopada 1918r. wspólnym odśpiewaniem polskiego hymnu „Mazurek Dąbrowskiego”
Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Krotoszynie