24-05-2023 I Konkurs LOGISTYKA MAGAZYNOWA

26 maja 2023 r. mieliśmy przyjemność organizować I Konkurs LOGISTYKA MAGAZYNOWA. W konkursie brało udział 5 drużyn ze szkół z Milicza, Ostrowa Wlkp., Kobylina oraz Krotoszyna.
Konkurs polegał na wykonaniu zadań praktycznych odwzorowujących pracę magazynów.
Wydarzenie zostało zorganizowane we współpracy z krotoszyńską firmą Jotkel.
Pomysłodawcami byli nauczyciele z Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Krotoszynie-pani Hannna Sperzyńska, pani Joanna Tyrakowska oraz pan Michał Krzywonos.
Rywalizacja między trzyosobowymi drużynami była bardzo wyrównana. Oto wyniki końcowe:
I miejsce- Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Krotoszynie,
II miejsce- Branżowa Szkoła I stopnia w Kobylinie,
III miejsce- Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Krotoszynie,
IV miejsce- Zespół Szkół Ekonomicznych im.Józefa Gniazdowskiego w Ostrowie Wlkp.
V miejsce- Zespół Szkół im. T.Kościuszki w Miliczu.
Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali upominki oraz statuetki z pierwsze trzy miejsca. Dziękujemy wszystkim uczniom i opiekunom za udział i zapraszamy za rok.