ZSTO Platforma Edu Szkoła dla dorosłych Doradca zawodowy  

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. dr. Władysława Bolewskiego w Krotoszynie

Warsztaty mechatroniczne 10.01.2020

10 stycznia 2020r. uczniowie technikum mechatronicznego uczestniczyli w warsztatach mechatronicznych, które prowadził pan Krystian Walczak.
Na zajęciach młodzież budowała roboty typu line follower, które służą do nauki lutowania i podstaw elektroniki Uczniowie nauczyli się m.in. identyfikacji i montażu elementów przewlekanych, zapoznali się z budową obwodów drukowanych oraz ze sposobem montażu elementów. Poznali również budowę napędów elektronicznych z przekładniami i sposoby ich zasilania. Zapoznali się z elementami optoelektronicznymi ze sposobem identyfikacji i montażu. Takie zajęcia to dobra zabawa. Uczniowie spędzili miło czas, a przy tym bardzo dużo się nauczyli.

GALERIA