ZSTO Platforma Edu Szkoła dla dorosłych Doradca zawodowy  

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. dr. Władysława Bolewskiego w Krotoszynie

Zajęcia w Powiatowym Urzędzie Pracy 09.01.2020

9 stycznia uczniowie klasy 1A i 1B technikum udali się na zajęcia z doradcą zawodowym do Powiatowego Urzędu Pracy.
Młodzież dowiedziała się w jakich miejscach w Krotoszynie można szukać pracy na wakacje, a także jakie są zagrożenia w szukaniu pracy przez internet. Uczniowie nauczyli się również jak napisać CV i list motywacyjny oraz jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej z pracodawcą.
Doradca zawodowy opowiedział uczniom jak w przyszłości będzie się zmieniał rynek pracy w Polsce, w jakich branżach w najbliższych latach najłatwiej będzie znaleźć pracę a jakie zawody znikną z rynku pracy.

GALERIA